Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zaraz, nie wszyscy naraz!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
James Potter

James Potter


Liczba postów : 30
Join date : 21/09/2015
Skąd : Dolina Godryka

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyPon Wrz 21, 2015 4:46 pm

Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 10:20 am

Ty Rogaczu!! Ja! Oczywiście że ja! Pierwsza! A co!
Słyszałam że szukasz kogoś do pomocy w opróżnieniu tej butelki ognistej z pod Twojego łóżka braciszku więc - oto jestem!
Powrót do góry Go down
James Potter

James Potter


Liczba postów : 30
Join date : 21/09/2015
Skąd : Dolina Godryka

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 10:23 am

WITAM CIĘ! <3
Wiedziałem, że na Ciebie zawsze mogę liczyć! Widzę Cie niedługo w moim dormitorium!
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 10:54 am

Nawet teraz! Zaraz! Natychmiast!
Na ognistą zawsze znajdę czas Wink
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 11:30 am

Jamessss wiesz mówiłam że już i że zaraz więc tego ---> https://patronus.forumpolish.com/t46-sypialnia-vi-rocznika-chlopcy#198
Na ten tychmist Wink
Powrót do góry Go down
James Potter

James Potter


Liczba postów : 30
Join date : 21/09/2015
Skąd : Dolina Godryka

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 11:39 am

Spooooooko, musiałem się zwlec z łóżka!
Powrót do góry Go down
Aurora Lloyd

Aurora Lloyd


Liczba postów : 24
Join date : 21/09/2015
Skąd : Durham, Anglia

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:30 pm

Coś chcesz z Krukonką? smile
Powrót do góry Go down
James Potter

James Potter


Liczba postów : 30
Join date : 21/09/2015
Skąd : Dolina Godryka

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:47 pm

Wszystko Twisted Evil Ja jestem oczywiście za pozytywem. Jeden wiek, więc kojarzymy się, a tym bardziej Aurora Jameesa jako Huncwota :3 *skromność* Żartuję, James również zauważył Aurorę, bo co się oszukiwać - jest całkiem ładna very angry Poza tym Aurora przyciąga, bo - paradoksalnie - jest cichsza i spokojniejsza niż reszta dziewcząt (popraw mnie, jesli sie myle, ale tak ją widzę po przeczytaniu karty very angry) James więc może kiedyś sam do niej zagadał przed lekcją, ot tak.
Może też coś takiego, że kiedyś hasał sobie po lesie w postaci jelenia i zaczął gonić jakiegoś królika. Co się okazało - Aurorę w postaci animaga. Wtedy dziewczyna się dowiedziała, że i on jest animagiem. Mogło to być pod koniec V roku, pogadali jeszcze kilka razy i zaczęły się wakacje. Teraz może jakoś na siebie wpadną i stwierdzą, że miło by było utrzymywać kontakt? very angry


Ostatnio zmieniony przez James Potter dnia Wto Wrz 22, 2015 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aurora Lloyd

Aurora Lloyd


Liczba postów : 24
Join date : 21/09/2015
Skąd : Durham, Anglia

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:49 pm

Jasne jestem za, i dobrze wyczytałeś z karty aurora jest cicha i to całkowite przeciwieństwo innych dziewczyn ^^
Powrót do góry Go down
James Potter

James Potter


Liczba postów : 30
Join date : 21/09/2015
Skąd : Dolina Godryka

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:52 pm

To super very angry Czekam na jakąś sesję very angry
Powrót do góry Go down
Aurora Lloyd

Aurora Lloyd


Liczba postów : 24
Join date : 21/09/2015
Skąd : Durham, Anglia

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:54 pm

jakaś się ogarnie bo bym chętnie popisała :3
Powrót do góry Go down
James Potter

James Potter


Liczba postów : 30
Join date : 21/09/2015
Skąd : Dolina Godryka

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:55 pm

Jak będziesz chciała to zacznij gdzieś i podeslij mi linka very angry
Powrót do góry Go down
Aurora Lloyd

Aurora Lloyd


Liczba postów : 24
Join date : 21/09/2015
Skąd : Durham, Anglia

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:57 pm

ok rozejrzę się za tematami i pośle w razie co link na pw ;D
Powrót do góry Go down
James Potter

James Potter


Liczba postów : 30
Join date : 21/09/2015
Skąd : Dolina Godryka

Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! EmptyWto Wrz 22, 2015 8:57 pm

Okejka ;3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty
PisanieTemat: Re: Zaraz, nie wszyscy naraz!   Zaraz, nie wszyscy naraz! Empty

Powrót do góry Go down
 
Zaraz, nie wszyscy naraz!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Kartoteki Filch'a :: James Potter-
Skocz do: