Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptyCzw Wrz 17, 2015 12:29 am



Ostatnio zmieniony przez Jessi Mall dnia Pon Wrz 21, 2015 10:26 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Andre Takawa

Andre Takawa


Liczba postów : 13
Join date : 02/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptyCzw Wrz 17, 2015 1:14 am

Chcę. Relacje. Takie wiesz... zapisane. Kulturka musi być i biurokracja też.
Będę fantastycznie miłym człowiekiem i nawet dam ci obrazki.

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  ISiMJMD | "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  2prdQ2i

Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptyCzw Wrz 17, 2015 1:16 am

Oooooo cóż z Ciebie za miły człowiek!! Obrazki!
To co tam sobie ustalamy? hm?hm? hm??
Powrót do góry Go down
Andre Takawa

Andre Takawa


Liczba postów : 13
Join date : 02/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptyCzw Wrz 17, 2015 1:18 am

Ja tu widzę hejt żono. Ba. Taki wiesz... z dużej litery, a nawet i przez "ch".
Salisbury bardzo potrzebuje swojej psiapsiółki, wiesz?
Jego papuga obraca się w fatalnym środowisku puchonów i szlam. Trzeba to zmienić!
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptyCzw Wrz 17, 2015 1:23 am

Oj mężu, mężu... Z dziką przyjemnością trzepnę Cię miotłą a potem rzucę butem albo dwoma, gdzieś mam jeszcze jakąś marynarkę...
A Erwin jak papugi pilnuje!? Ja się potem nie mam co dziwić, że on mnie zgubił!
Powrót do góry Go down
Mattias Solberg

Mattias Solberg


Liczba postów : 24
Join date : 17/09/2015
Age : 28
Skąd : Londyn

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptySob Wrz 19, 2015 3:04 pm

Poprosiłbym o coś ^^
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptySob Wrz 19, 2015 3:23 pm

A co byś chciał? bardziej negatyw czy pozytyw?
Powrót do góry Go down
Mattias Solberg

Mattias Solberg


Liczba postów : 24
Join date : 17/09/2015
Age : 28
Skąd : Londyn

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptySob Wrz 19, 2015 4:08 pm

bardziej pozytyw very angry
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptySob Wrz 19, 2015 4:15 pm

ok a masz pomysł czy ja mam myśleć? I miło by było jak byś mi dał jakiś fajny kwadratowy obrazek very angry
Powrót do góry Go down
Mattias Solberg

Mattias Solberg


Liczba postów : 24
Join date : 17/09/2015
Age : 28
Skąd : Londyn

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptySob Wrz 19, 2015 4:47 pm

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  2rrowbc proszę bardzo kwadracika, a pomysłu nie mam za bardzo, zdaję się na Ciebie Wink
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Jessi Mall


Liczba postów : 35
Join date : 04/09/2015

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptyPon Wrz 21, 2015 10:30 am

dzięki za obrazek a teraz mówisz że mam wymyślić jakiś pozytyw hm...
Kruczek to więc może...
A czy Matt jest dobry z transmutacji? Może nasza kochana Pani profesor pewnego dnia zagroziła że jeśli Jessi nic nie zrobi z transmutacją to dostanie zakaz gry w Q no i biedy chłopak akurat przechodził obok i Mallówna chwyciła go za ramię mówiąc "Ależ Pani profesor ja cały czas coś robię to jest mój korepetytor! " No i tak się poznali. Potem Jess podziękowała za uratowanie skóry i od słowa do słowa jakoś się zakumplowali.
Pasuje? Czy mam wymyślić coś innego?
Powrót do góry Go down
Mattias Solberg

Mattias Solberg


Liczba postów : 24
Join date : 17/09/2015
Age : 28
Skąd : Londyn

"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  EmptyPon Wrz 21, 2015 4:18 pm

Mnie odpowiada, świetny pomysł very angry to ja poproszę kwadracik od Ciebie, żebym u siebie w temacie wstawił very angry
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty
PisanieTemat: Re: "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.    "Kto Ciebie ukochać będzie umiał..."  - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.  Empty

Powrót do góry Go down
 
"Kto Ciebie ukochać będzie umiał..." - Tak. Relacje. Wiem, że się domyśliłeś.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Kartoteki Filch'a :: Jessi Mall-
Skocz do: